• Wpisów: 185
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:53
  • Licznik odwiedzin: 16 377 / 1544 dni
 
truloffer
 
,, - Chcę być szczęśliwa, jak wszyscy.
- Jesteś pewna, że takie życie cie uszczęśliwi? - Jego oddech pieści moje ucho i szyję, usta muskają moją skórę. (...)
- Nie znam innego sposobu. (...)
- Chodź, pokażę ci - odpowiada.
I całujemy się. Albo przynajmniej tak mi się wydaję (...) Jednak ten pocałunek nie przypomina niczego, co widziałam, co sobie wyobrażałam,  o czym śniłam: to jest jak muzyka albo taniec, ale o wiele lepsze. (...) Ciepło w moim ciele narasta, fale światła przybijają i odchodzą i cała czuję, że płynę. (***) wplata mi palce we włosy, obejmuje nimi moją szyję, muska ramiona i zupełnie bezwiednie moje ręce odnajdują jego pierś, przesuwają się po jego gorącej skórze, łopatkach wystających niczym skrzydła, zarysie jego szczęki pokrytej kilkudniowym zarostem - wszystko to dziwne, nieznajome i cudownie, rozkosznie nowe. Serce wali mi w piersi tak mocno, że aż boli, lecz to przyjemny ból, uczucie podobne jak pierwszego dnia prawdziwej jesieni, kiedy powietrze jest rześkie, brzegi liści stają się złote, a wiatr delikatnie pachnie dymem - jak koniec i jednocześnie początek czegoś nowego. Pod dłonią, mogę przysiąc, czuję jego serce bijące w odpowiedzi, jak echo mojego, jak gdyby nasze ciała rozmawiały ze sobą. (...) Kiedy wreszcie (***) odrywa się od moich ust, jest tak, jakby na mój umysł opadł gruby koc, gasząc pożar myśli i pytań, napełniając mnie spokojem i szczęściem tak głębokim i kojącym jak śnieg. Zostało tam tylko jedno słowo: tak. Tak na wszystko.
N a p r a w d ę   c i ę   l u b i ę,  (***).  W i e r z y s z   m i   j u ż  ?
T a k.
Mogę cię odprowadzić do domu?
Tak.
Zobaczymy się jutro?
T a k,  t a k,  t a k.
(...)
Sama nie wiem jak - w każdym razie zbyt szybko  - staję przed domem, szepczę mu ,,do zobaczenia'' i jego usta muskają moje po raz ostatni, lekko jak wiatr.
(...)
Mam w głowie tylko jedną myśl:  T o   m n i e    z a b i j e,   t o    m n i e    z a b i j e,  t o   m n i e   z a b i j e.  A l e   m a m  t o   g d z i e ś ć.''

* ~~Zna ktoś ten cytat?~~ * ~~Kto dziś kogo całuje?~~ *
ec04bf9f6d58efdefaf37cdcef35dc47.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego